Serwis

Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne drukarek, terminali mobilnych i skanerów kodów kreskowych. W ofercie mamy pełen wachlarz rozwiązań, od naprawy progowej, poprzez ryczałt, naprawę time & material, oraz kontrakty serwisowe.

Oferujemy dziś wszystkie opcje serwisu, jakich wymaga rynek, elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta. Wiarygodność i profesjonalizm docenili również producenci, którzy potwierdzili nasze kompetencje certyfikatami i autoryzowali nas jako swojego partnera serwisowego. Zaawansowana kontrola i testy końcowe przy wykorzystaniu efektywnych systemów diagnostycznych oraz nasza gwarancja na usługę i użyte podzespoły, elastyczność i kompetencja w działaniu sprawiają, że każdy Klient otrzymuje rozwiązanie szyte na miarę. Dzięki mobilnemu serwisowi nasi technicy są również w stanie świadczyć usługi napraw w miejscu wskazanym przez klienta.

W trosce wygodę oraz jakość świadczonych przez naszą firmę usług, wprowadziliśmy możliwość rejestracji zgłoszenia serwisowego poprzez Internet. Weilandt Elektronik to firma zorientowane na rynek i wydajność usług.

„Jeśli nie możesz czegoś zmierzyć, nie możesz tym zarządzać” – Każdy nasz klient otrzymuje od nas dostęp do platformy RMA dzięki której może śledzić swoje naprawy, oraz otrzymywać statystyki napraw wraz z rzeczywiście poniesionymi kosztami utrzymania.

Wyszukiwanie
Nasz adres
hala-weilandt
Weilandt Elektronik Sp. z o.o.
ul. Piernikarczyka 35
42-600 Tarnowskie Góry
Kontakt

Tel.: +48 34 3563552
Fax: +48 34 3561440
e-mail: serwis@weilandt-elektronik.pl

© Weilandt Elektronik 2022