Serwis drukarek
etykiet

drukarka etykiet silnik drukujący zebra honeywell urovo sprzedaż serwis weilandt elektronik

SERWIS

Serwis drukarek etykiet

Weilandt Elektronik to firma specjalizująca się w serwisie drukarek etykiet (drukarki termiczne). Naprawiamy sprzęt takich producentów jak BROTHER®, EPSON®, GODEX®, HONEYWELL®, INTERMEC®, TSC®, SATO®, PRINTRONIX®, UROVO®, ZEBRA® i innych.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór usług, które obejmują naprawę, konserwację, modernizację oraz sprzedaż części zamiennych.
Zajmujemy się m.in. wymianą głowic termicznych, naprawą silników papieru czy regulacją czujników. Weilandt Elektronik może również realizować naprawy u klienta za pośrednictwem naszego serwisu mobilnego.

Dzięki doświadczeniu oraz najnowszym technologiom, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usuwać usterki, przywracając drukarki do pełnej sprawności.

Serwisujemy m.in drukarki takich marek jak

Zgłoszenie naprawy w Weilandt
jest prostsze niż myślisz

Przebieg procesu

Zgłoszenie naprawy można dokonać na kilka sposobów:

  1. Rejestracja naprawy poprzez Panel Klienta.
    Osoba zgłaszająca nie musi posiadać konta w systemie, wystarczy aby podała podstawowe informację na temat firmy oraz wpisała dane kontaktowe i dane urządzenia. Dane te są niezbędne aby przygotować i wysłać ofertę naprawy.
  2. Zgłoszenie naprawy poprzez wysłanie wiadomości na email: serwis@weilandt-elektronik.pl
    Wiadomość powinna zawierać nazwę firmy, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, model, numer seryjny urządzenie oraz opis usterki.
  3. Dołączenie do paczki z urządzeniem kartki z opisem usterek oraz danymi kontaktowymi tj. Firma, Imię Nazwisko, email i numer telefonu kontaktowego.

Dane kontaktowe są niezbędne do przygotowania i wysłania oferty na naprawę urządzenia.

Zamów wsparcie serwisowe

w pakiecie abonamentowym

Interesuje Cię długotrwała współpraca serwisowa, stałe wsparcie
i wiele korzyści dodatkowych? Skorzystaj z naszego abonamentu
serwisowego i zoptymalizuj wydatki Twojego biznesu.

Skorzystaj z kontraktu serwisowego i zapomnij o problemach ze sprzętem.

Kompleksowo, szybko, fachowo.

Prowadzisz firmę lub pracujesz w dziale IT? Odpowiadasz za utrzymanie procesów i kondycję sprzętu w firmie? Dzięki nam będziesz mógł skupić się na bardziej istotnych tematach, niż problemy z niedziałającym sprzętem.

Wsparcie Weilandt to
nieoceniony pakiet korzyści

Kontrakt
serwisowy

Stałe koszty napraw, pozwalają uniknąć niespodziewanych wydatków. Wcześniej ustalone warunki przyśpieszają realizację - automatyczna naprawa.

Profesjonalna naprawa

Wykwalifikowany zespół techników, który pracuję na specjalistycznym sprzęcie wykonujący naprawy na najwyższym poziomie.

Optymalizacja kosztów

Regularne przeglądy i konserwacje sprzętu, pomagające uniknąć kosztownych awarii. Sprawdzone części zamienne, gwarantujące długie i bezproblemowe działanie.

Panel
klienta

Dedykowany panel klienta umożliwiający weryfikację i monitorowanie zgłaszanych napraw.

Sprzedaż
i wynajem

Bogata oferta urządzeń skonfigurowanych do potrzeb, co prowadzi do optymalizacji pracy w firmie.

Certyfikowana
kadra

Stale poszerzamy swoją wiedze i umiejętności, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W dzisiejszych czasach, gdy informacja jest dostępna w każdej chwili, użytkownicy często szukają odpowiedzi na swoje pytania. Aby ułatwić im to zadanie, przygotowaliśmy sekcję „Najczęściej Zadawane Pytania”, w której znajdą Państwo odpowiedzi na najbardziej popularne zagadnienia związane z naszą działalnością. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu i życzymy udanych poszukiwań!

Tak, w celu uzyskania szczegółów oraz kosztów, prosimy o kontakt z nami. 

Urządzenia naprawione w naszym serwisie objęte są 3 miesięczną gwarancją. Termin gwarancji liczony jest od dnia odesłania urządzenia do klienta. 

Tak, oprócz urządzeń nowych i regenerowanych, sprzedajemy również akcesoria do nich. Jeśli potrzebujesz wyceny  prosimy o kontakt.

Diagnoza jest bezpłatna, gdy naprawa zostanie zaakceptowana. W przypadku rezygnacji z naprawy, naliczamy koszt w wysokości 60 zł netto. Jest to opłata za poświęcony czas technika nad urządzeniem.

Czas naprawy urządzenia standardowo wynosi 2/3 dni robocze od daty zaakceptowania naprawy. W przypadku konieczności zamówienia niezbędnych części pod naprawę czas ten ulega wydłużeniu. Informacją taka zawsze podana jest w wycenie naprawy (prawy górny róg). 

W przypadku napraw kontraktowych  czas naprawy może wynieść tylko 24h, po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Jeśli diagnoza, a potem sama naprawa wymaga działań naruszających warunki gwarancji producenta urządzenia – to gwarancja może być utracona. Przed ingerencją w urządzenie informujemy o tym fakcie, ostateczna decyzja zawsze należy do klienta czy kosztem gwarancji chce szybciej naprawić sprzęt u nas.

Czyścimy gruntownie wnętrze urządzenia z kurzu oraz robimy konserwację układu chłodzenia, czyścimy wrażliwe złącza i styki, wymieniamy pastę termoprzewodzącą (jeśli konieczne) 

Tak, jako serwis elektroniczny każde nowe wyzwanie jest dla nas ciekawe. Naprawy takich elementów wykonywane są zawsze w warunkach ESD. Do dyspozycji mamy mikroskopy, podgrzewacze, bga i inne specjalistyczne narzędzia. Naszym celem zawsze jest aby to co zostało nam dostarczone uszkodzone, naprawić.  

Ceny części nie zależą od nas, a używamy tylko sprawdzonych części od sprawdzonych dostawców i producentów, którzy gwarantują dobrą jakość.

NA SKRÓTY

Zobacz również