Serwis sprzętu biurowego

Przywracamy do funkcjonalności laptopy, tablety i smartfony, aby zapewnić bezproblemową pracę sprzętu biurowego w codziennych zadaniach.

elektronika procesory pamieci naprawa serwis strefa ESD Weilandt Elektornik

SERWIS

Naprawa urządzeń biurowych tj. laptopy, tablety, smartfony.

Powierz swój uszkodzony laptop lub inne urządzenie biurowe w dobre ręce. Zanim wyślesz smartfon, tablet czy laptop do naszego serwisu zawsze możesz skontaktować się z nami, aby mieć pewność, że będziemy w stanie naprawić Twój sprzęt. Jeśli już zdecydujesz się na wysyłkę urządzenia, gwarantujemy, że otrzymasz klarowną oraz pozbawioną ukrytych kosztów wycenę naprawy, która będzie zawierała również informację o terminie naprawy.

Wykonujemy naprawę urządzeń biurowych takich marek jak: Dell, Lenovo, Apple, Samsung, Microsoft, Winmate.

Pamiętaj, jeśli masz  uszkodzone inne urządzenie, po prostu skontaktuj się z nami. Wtedy sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc. 

Serwis sprzętu biurowego, takiego jak:

Smartfony

Tablety

Laptopy

Inne

Zgłoś serwis swojego urządzenia

Zawiadom o defekcie Twojego urządzenia dziś i korzystaj z jego pełnej funkcjonalności już wkrótce!

serwis naprawa laptopów Dell Apple Samsung Acer

SERWIS URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Serwis laptopów

Naprawa laptopa może być szybsza niż myślisz. Jeśli Twój laptop potrzebuje naprawy, Weilandt Elektronik to idealne miejsce dla Ciebie.

Prowadzimy serwis laptopów różnych producentów: Dell, Lenovo i Apple. Nasi doświadczeni technicy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do tego, by naprawa laptopa była szybka i skuteczna. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z serwisu laptopów!

SERWIS

Serwis tabletów

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu tabletów, Weilandt Elektronik jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasza firma od lat zajmuje się naprawą tabletów różnych producentów: Apple, Samsung, Microsoft, Winmate, a nasi specjaliści zawsze są gotowi sprostać Twoim wymaganiom. W naszym serwisie znajdziesz nie tylko standardowe usługi, ale także szeroką gamę akcesoriów. Skorzystaj z naszej oferty.

naprawa tabletów elektroniki, serwis Weilandt Elektronik
serwis naprawa smartfonów Apple Samsung Lenovo Motorola

SERWIS

Serwis smartfonów

Jeśli potrzebujesz pomocy z naprawą swojego smartfona, Weilandt Elektronik jest tutaj, aby Ci pomóc! Nasz serwis specjalizuje się w naprawach telefonów Apple i Samsung. Niezależnie od tego, czy masz problem z ekranem, baterią czy systemem operacyjnym, nasi doświadczeni technicy szybko i skutecznie rozwiążą ten problem.

Skorzystaj z naszego serwisu!

Serwisujemy m.in urządzenia takich marek jak

Logo Apple
Logo Samsung
Logo Dell
Logo Lenovo
Logo Winmate
Logo Microsoft
Logo Winmate
Logo Winmate

Zgłoszenie naprawy w Weilandt
jest prostsze niż myślisz

Przebieg procesu

Aby zgłosić naprawę, możesz skorzystać z kilku wygodnych sposobów:

  1. Zarejestruj naprawę przez Panel Klienta. Nie musisz posiadać konta w systemie. Wystarczy, że podasz podstawowe informacje o firmie oraz dane kontaktowe i informacje o urządzeniu.
  2. Wyślij zgłoszenie naprawy na email – serwis@weilandt-elektronik.pl. W treści wiadomości podaj nazwę firmy, Twoje imię i nazwisko, model oraz numer seryjny urządzenia, a także opis usterki.
  3. Przygotuj kartkę z opisem usterek oraz danymi kontaktowymi, takimi jak nazwa firmy, Twoje imię i nazwisko, adres email i numer telefonu. Włóż ją do paczki razem z urządzeniem i wyślij do nas.

Zamów wsparcie serwisowe

w pakiecie abonamentowym

Interesuje Cię długotrwała współpraca serwisowa, stałe wsparcie
i wiele korzyści dodatkowych? Nie możesz pozwolić sobie na przestoje w pracy spowodowane awarią sprzętu? Skorzystaj z naszego abonamentu
serwisowego i zoptymalizuj wydatki Twojego biznesu.

Skorzystaj z kontraktu serwisowego i zapomnij o problemach ze sprzętem.

Kompleksowo, szybko, fachowo.

Prowadzisz firmę lub pracujesz w dziale IT? Odpowiadasz za utrzymanie procesów i kondycję sprzętu w firmie? Dzięki nam będziesz mógł skupić się na bardziej istotnych tematach, niż problemy z niedziałającym sprzętem.

Wsparcie Weilandt to nieoceniony pakiet korzyści

Kontrakt
serwisowy

Stałe koszty napraw, pozwalają uniknąć niespodziewanych wydatków. Wcześniej ustalone warunki przyśpieszają realizację - automatyczna naprawa i fachowa obsługa.

Profesjonalna naprawa

Wykwalifikowany zespół techników, który pracuje na specjalistycznym sprzęcie wykonujący naprawy na najwyższym poziomie.

Optymalizacja kosztów

Regularne przeglądy i konserwacje sprzętu, pomagające uniknąć kosztownych awarii. Sprawdzone części zamienne, gwarantujące długie i bezproblemowe działanie.

Panel klienta

Dedykowany panel gwarantujący poufność danych, umożliwiający weryfikację i monitorowanie zgłaszanych napraw.

Sprzedaż i wynajem

Bogata oferta urządzeń skonfigurowanych do potrzeb, co prowadzi do optymalizacji pracy w firmie.

Certyfikowana kadra

Stale poszerzamy swoją wiedze i umiejętności, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub napisz do nas na adres: serwis@weilandt-elektronik.pl

Tak, w celu uzyskania szczegółów oraz kosztów, prosimy o kontakt z nami. 

Sprzęt biurowy naprawiony w naszym serwisie objęty jest 3 miesięczną gwarancją. Termin gwarancji liczony jest od dnia odesłania sprzętu. 

Tak, oprócz urządzeń nowych i regenerowanych, sprzedajemy również akcesoria do nich. Jeśli potrzebujesz wyceny  prosimy o kontakt.

Oferujemy bezpłatną diagnozę, gdy naprawa zostanie zaakceptowana. W przypadku rezygnacji z naprawy, naliczamy koszt w wysokości 60 zł netto. Jest to opłata za poświęcony czas technika nad urządzeniem.

Czas naprawy urządzenia standardowo wynosi 2/3 dni robocze od daty zaakceptowania naprawy. W przypadku konieczności zamówienia niezbędnych części czas ten ulega wydłużeniu. Informacją taka zawsze podana jest w wycenie naprawy (prawy górny róg). 

W przypadku napraw kontraktowych  czas wykonania usługi może wynieść tylko 48h, po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Jeśli diagnoza, a potem sama naprawa Twoich urządzeń biurowych wymaga działań naruszających warunki gwarancji producenta urządzenia – to gwarancja może być utracona. Przed ingerencją w sprzęt biurowy informujemy o tym fakcie, ostateczna decyzja zawsze należy do klienta czy kosztem gwarancji chce szybciej naprawić sprzęt u nas.

Czyścimy gruntownie wnętrze urządzenia z kurzu oraz robimy konserwację układu chłodzenia, wykonujemy czyszczenie wrażliwych złączy i styków, wymieniamy pastę termoprzewodzącą (jeśli konieczne)

Z uwagi na nasze duże doświadczenie często zajmujemy się naprawami, których nie wykonują inne serwisy. Gdy mowa o tych układach, to każdą naprawę wykonaną w naszym serwisie zawsze przeprowadzamy w warunkach ESD. Nasza firma posiada do dyspozycji mikroskopy, podgrzewacze, bga i inne specjalistyczne narzędzia. Naszym celem zawsze jest aby to, co zostało nam dostarczone uszkodzone, naprawić.  

Typowy serwis komputerowy zajmuje się wyłącznie naprawą komputerów. W Weilandt Elektronik nie naprawiamy komputerów stacjonarnych, jak w standardowym serwisie komputerowym. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie laptopów, smartfonów, tabletów (typowy sprzęt biurowy) i urządzeń AutoID. Naprawy jakie często wykonujemy to: wymiana pękniętego ekranu, wymiana podzespołów na PCB, wymiana wyłamanego gniazda zasilania, lokalizowanie usterek i naprawa płyty głównej, wymiana obudowy, uszkodzonych dysków twardych i wiele innych. Każda naprawa wykonana jest sprawnie, rzetelnie i uczciwie.

Ceny części do urządzeń biurowych nie zależą od nas, a używamy tylko sprawdzonych części od sprawdzonych dostawców i producentów, którzy gwarantują dobrą jakość.