Oprogramowanie

Weilandt Elektronik posiada w swojej ofercie również oprogramowanie,
które ułatwia, wspomaga obsługę i zarządzanie terminalami mobilnymi oraz drukarkami.

baza danych zarządzanie urządzeniami system mdm soti famoc zero touch oferuje weilandt elektronik

SPRZEDAŻ

Zarządzanie sprzętem Rejestracja typu
zero-touch i systemy MDM

Weilandt Elektronik oferuje rejestracje urządzeń typu zero-touch. Łatwiejsze zarządzanie urządzeniami z Androidem w firmie, zero-touch to funkcja, która konfiguruje na urządzeniu zasady IT obowiązujące w danej organizacji oraz wymagane przez nią aplikacje. W sprzedaży posiadamy również zaawansowane systemy zarządzania sprzętem mobilnym (MDM) takie jak Soti lub Famoc.

Dzięki tym rozwiązaniom możesz bezpiecznie kontrolować i monitorować swoje urządzenia mobilne, a także zarządzać aplikacjami oraz ustawieniami urządzeń. Systemy te umożliwiają zdalne konfigurowanie, instalowanie, aktualizowanie aplikacji i firmware oraz wiele innych funkcji, które wspomogą Ciebie i Twoich pracowników w codziennej pracy.

Skontaktuj się z nami.

SPRZEDAŻ

Tworzenie etykiet i zarządzanie drukiem

Weilandt Elektronik współpracuje z najlepszymi producentami oprogramowania do projektowania i zarządzania etykietami. Oferujemy m.in. takie produkty jak: ZebraDesigner, NiceLabel czy BarTender.

Oferujemy Państwu indywidualne podejście i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego oprogramowania, które spełni Państwa potrzeby i wymagania od darmowych rozwiązań po płatne.

Skontaktuj się z nami!

tworzenie etykiet kody kreskowe programy nicelabel zebradesigner bartender sprzedaż Weilandt Elektronik
dyrektywa tpd śledzenie tytoniu inexto inextend weilandt elektronik

SPRZEDAŻ

Dyrektywa tytoniowa TPD – oprogramowanie track and trace

Dyrektywa TPD, czyli dyrektywa unijna dotycząca wyrobów tytoniowych, została wprowadzona w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa dla konsumentów oraz zwalczania nielegalnego handlu. Obowiązuje ona od maja 2019 roku i nakłada na producentów i importerów wyrobów tytoniowych obowiązek wprowadzenia do obrotu jedynie legalnie oznakowanych produktów.

Track and trace (śledzenie i identyfikacja) jest natomiast systemem służącym do śledzenia drogi produktu od producenta do konsumenta, co umożliwia kontrolę nad jego legalnością oraz pochodzeniem. W ramach dyrektywy TPD każdy produkt musi posiadać unikalny kod, który będzie śledzony przez cały łańcuch dostaw.

Firma Weilandt Elektronik oferuje oprogramowanie Inextend, które umożliwia obsługę dyrektywy TPD i systemu track and trace.

Zapytaj nas o szczegóły!

Weilandt Elektronik Sp. z o.o.
Ul. Piernikarczyka 35
42-600 Tarnowskie Góry

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek:
7:00 - 16:00