Wynajem urządzeń mobilnych dla magazynów

Potrzebujesz sprzętu, który pozwoli Ci lepiej identyfikować towary i zarządzać sprawniej magazynem? Nie musisz go kupować. Skorzystaj z wygodnego wynajmu i wypożycz komputer mobilny na dowolny czas.

 

zebra tc72 tc52 serwis naprawa sprzedaż

WYNAJEM SPRZĘTU

Nie kupuj. Wynajmij niezbędny sprzęt na dowolny okres w stałej kwocie

Wypożyczenie komputerów jest tańszym rozwiązaniem. Dzięki temu nie musisz inwestować od razu dużych kwot na zakup komputerów mobilnych. Zamiast tego, możesz skorzystać z naszej oferty wynajmu na dowolny okres w stałej kwocie.
Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać interesujący Cię sprzęt, określić czas wynajmu i już możesz korzystać z najlepszych rozwiązań technologicznych.
Weilandt Elektronik gwarantuje najwyższą jakość sprzętu oraz fachowe doradztwo w doborze odpowiedniego urządzenia. Nasz zespół jest gotowy pomóc w każdej kwestii i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty wynajmu elektroniki.

Kompleksowe wsparcie serwisowe dla wielu branż​

Weilandt Elektronik oferuje szeroki zakres usług, w tym naprawy, konserwacje oraz doradztwo techniczne dla różnych sektorów przemysłowych. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy zespołu serwisowego, klienci mogą liczyć na szybką i efektywną pomoc w przypadku awarii lub problemów z urządzeniami.

Dowiedz się więcej
Sprzedaż i wdrożenie urządzeń AutoID​​
Serwis urządzeń biurowych i AutoID
Wynajem urządzeń AutoID

Urządzenia AutoID dla Twojej firmy

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność działania swojej firmy, sięgnij po urządzenia AutoID! To innowacyjne rozwiązanie pozwoli Ci na identyfikację produktów, zarządzanie magazynem oraz śledzenie procesów produkcyjnych. Dzięki temu będziesz miał pełną kontrolę nad swoim biznesem i szybciej osiągniesz zamierzone cele. Nie zwlekaj dłużej i wybierz profesjonalne urządzenia AutoID dla Twojej firmy!

Sprzedaż i wdrożenie urządzeń AutoID​
Wynajem urządzeń AutoID
Serwis urządzeń biurowych i AutoID
Sektor publiczny
Sektor zdrowia
Transport, spedycja i logistyka
Produkcja
Handel hurtowy i detaliczny
Previous slide
Next slide

Wynajem urządzenia w Weilandt to pakiet korzyści

Markowy sprzęt na testy

Możliwość skorzystania z 7 dniowych darmowych testów urządzeń.

Wsparcie serwisowe

Szybkie naprawy w przypadku awarii lub wymiana sprzętu na sprawny, to dla Ciebie oszczędność czasu.

Dowolny okres najmu

Dopasuj warunki najmuj do swoich potrzeb.

Weilandt Elektronik Sp. z o.o.
Ul. Piernikarczyka 35
42-600 Tarnowskie Góry

GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek:
7:00 - 16:00

FAQ

Często zadawane pytania

Ostateczny koszt wynajmu sprzętu zależy od kilku czynników. Są to: model urządzenia, jego cena, ilość wypożyczanych sztuk i długość trwania ich najmu. Obsługujemy zarówno klientów, którzy potrzebują jednego urządzenia, jak i tych, którzy korzystają na co dzień z kilkudziesięciu urządzeń. Przed wynajęciem komputery zawsze są testowane i przygotowywane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Twój budżet nie będzie problemem, na pewno sprostamy Twoim wymaganiom i znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie. Wypełnij formularz kontaktowy, a w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą i doradzimy Ci najlepszą dla Ciebie opcję najmu. Działamy sprawnie, dlatego przygotowanie oferty dla Ciebie zajmie nam tylko kilka godzin.

Oferujemy wynajem sprzętu od kilku dni do nawet 2 lat, dzięki czemu możesz dopasować długość wynajmu pod własne wymagania.

Wynajem sprzętu będzie najlepszym rozwiązaniem, gdy Twoja firma potrzebuje dodatkowego wyposażenia tylko na krótki okres, zwłaszcza w przypadku wzmożonych okresów sezonowych. Jeśli unikasz długoterminowych zobowiązań i nie chcesz inwestować w zakup sprzętu na stałe, wynajem komputerów mobilnych jest idealnym rozwiązaniem. Działa to doskonale w przypadku firm, których dynamiczny rozwój sprawia, że potrzebują elastyczności w dostępie do sprzętu na krótki okres czasu Wynajmując, zyskujesz dostęp do nowoczesnego wyposażenia bez konieczności ponoszenia dużych kosztów zakupu.