Outsourcing

Szeroko wachlarz usług outsourcingu w Weilandt Elektronik,
to gwarancja kompleksowości w zakresie opieki nad instalacją IT.
Klient stoi przed możliwością optymalizacji kosztów, podniesienia efektywności, jakości i bezpieczeństwa podejmowanych działań oraz dokonujących się procesów biznesowych. Do dyspozycji Klientów pozostaje centrum serwisowe z wysoko wykwalifikowanym personelem wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia.

Zespół specjalistów Weilandt Elektronik dba o najwyższą jakość wykonywanych usług. Priorytetem jest utrzymanie instalacji w najwyższej sprawności przy jak najmniejszym zaangażowaniu personelu Klienta. Pracownicy zawsze służą poradami w zakresie dostępnych rozwiązań systemowych oraz pomocą techniczną. Nasze działania mają na celu optymalizację czasu i kosztów ponoszonych przez Klienta w momencie powstania usterki. Długoterminowe działania związane z koniecznością serwisowania uszkodzonego sprzętu zostają przejęte przez zespół pracowników Weilandt Elektronik.

Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku przedsiębiorstw posiadających wiele oddziałów na terenie kraju, usprawniając pracę firmy. Wszystko to bez konieczności angażowania personelu Klienta, który zaoszczędzony czas może poświęcić na ważniejsze działania.

Wyszukiwanie
Nasz adres
Weilandt Elektronik Sp. z o.o.
ul. Piernikarczyka 35
42-600 Tarnowskie Góry
Kontakt

Tel.: +48 34 3563552
Fax: +48 34 3561440
e-mail: serwis@weilandt-elektronik.pl

© Weilandt Elektronik 2017