Outsourcing

Szeroko wachlarz usług outsourcingu w Weilandt Elektronik,
to gwarancja kompleksowości w zakresie opieki nad instalacją IT.
Klient stoi przed możliwością optymalizacji kosztów, podniesienia efektywności, jakości i bezpieczeństwa podejmowanych działań oraz dokonujących się procesów biznesowych. Do dyspozycji Klientów pozostaje centrum serwisowe z wysoko wykwalifikowanym personelem wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia.

Zespół specjalistów Weilandt Elektronik dba o najwyższą jakość wykonywanych usług. Priorytetem jest utrzymanie instalacji w najwyższej sprawności przy jak najmniejszym zaangażowaniu personelu Klienta. Pracownicy zawsze służą poradami w zakresie dostępnych rozwiązań systemowych oraz pomocą techniczną. Nasze działania mają na celu optymalizację czasu i kosztów ponoszonych przez Klienta w momencie powstania usterki. Długoterminowe działania związane z koniecznością serwisowania uszkodzonego sprzętu zostają przejęte przez zespół pracowników Weilandt Elektronik.

Rozwiązanie to doskonale sprawdza się w przypadku przedsiębiorstw posiadających wiele oddziałów na terenie kraju, usprawniając pracę firmy. Wszystko to bez konieczności angażowania personelu Klienta, który zaoszczędzony czas może poświęcić na ważniejsze działania.

Wyszukiwanie
Nasz adres
hala-weilandt
Weilandt Elektronik Sp. z o.o.
ul. Piernikarczyka 35
42-600 Tarnowskie Góry
Kontakt

Tel.: +48 34 3563552
Fax: +48 34 3561440
e-mail: serwis@weilandt-elektronik.pl

© Weilandt Elektronik 2022